O nás

Epupa café je denní kavárna nacházející se ve stále poměrně novém obchodním centru na ulici Kvítková ve Zlíně. Našim hostům nabízíme příjemné nekuřácké prostředí, kde při posezení mohou ochutnat jednu z mnoha nabízených káv či jiných nápojů.

Kavárenské menu nabízí vynikající kávu Reserva ve standardních i méně běžných provedeních. Pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl, připravujeme také kávu s výtažky ze zdraví prospěšné houby Ganoderma. Ta má blahodárné účinky na zdraví a navíc pořád skvěle chutná. Milovníky čaje by mohla oslovit naše nabídka kvalitních čajů Dilmah, speciálních pečených čajů či, stejně jako u káv, čajů s obsahem houby Ganoderma. Kromě kávy a čaje si hosté samozřejmě mohou vybrat z velké nabídky studených a teplých nealkoholických i alkoholických nápojů. Z těchto doporučujeme například mléčné koktejly, ovocné smoothies, nebo kvalitní rozlévané i lahvové víno.

K jídlu nabízíme postupně obměňovaný výběr zákusků a dortů, denně čerstvé chlebíčky či další speciality, které se liší dle denní nabídky.

A aby naši hosté mohli i během návštěvy zůstat v  kontaktu s okolním světem, poskytujeme zdarma internetové wi-fi připojení.